Pagina 1 din 47 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 374

Subiect: Formatie/Dj in Satu Mare

Inregistrat
    19.10.2007

Implicit Re: mirese din Satu Mare

..azi sunt fericita ca mi-am ales in sfarsit formatia si am si platit avansul. mi-am luat o grija de pe cap. urmeaza fotograful si cameramanul.
    voi cum stati cu pregatirile?

Inregistrat
    01.08.2007

Citat Postat de hans2008 Vezi mesajul
    ..azi sunt fericita ca mi-am ales in sfarsit formatia si am si platit avansul. mi-am luat o grija de pe cap. urmeaza fotograful si cameramanul.
    voi cum stati cu pregatirile?
    Ce formatie ai ales? E ceva local? Asteptam detalii...(poate chiar si pret)
    Crazy little thing called LOVE

Inregistrat
    19.10.2007

..formatia este ceva local, nu stiu daca ati auzit voi , se numea No Coment, acum si+au schimbat denumirea in Magnificii, pretul este de 1000 euro. eu am fost si i+am ascultat la un eveniment local, mi+au placut si am trecut la treaba.
    cu cameramanul inca mai ma gandesc...

Inregistrat
    01.08.2007

..formatia este ceva local, nu stiu daca ati auzit voi , se numea No Coment, acum si+au schimbat denumirea in Magnificii, pretul este de 1000 euro. eu am fost si i+am ascultat la un eveniment local, mi+au placut si am trecut la treaba.
    Nu am auzit, dar te cred ca e super ok formatia, ca altfel nu ai fi ales-o, nu? Ma bucur ca avansati cu pregatirile!!! Spor in continuare!
    Crazy little thing called LOVE

Inregistrat
    18.08.2007

"No Coment"...imi suna cunoscut! De sarbatori cand vin la SM...ma interesez

Inregistrat
    03.09.2008

ITI TIN pumnii,sper sa ai noroc sa fie liberi si sa poata canta la voi la nunta(BAFTA!).Sa sti ca si eu am avut momente cand am zis ca nu mai pot.A fost fooooooooaaaaaaarrrte greu sa gasesc formatia.Am sunat la vreo 7 sau 8 formatii care erau ocupate si pana la urma am gasit.Sa ne spui ce ai rezolvat

Inregistrat
    21.09.2008

Citat Postat de lore_vasc Vezi mesajul
    ITI TIN pumnii,sper sa ai noroc sa fie liberi si sa poata canta la voi la nunta(BAFTA!).Sa sti ca si eu am avut momente cand am zis ca nu mai pot.A fost fooooooooaaaaaaarrrte greu sa gasesc formatia.Am sunat la vreo 7 sau 8 formatii care erau ocupate si pana la urma am gasit.Sa ne spui ce ai rezolvat
    ferice de tine, macar ai scapat de o grija

hmmm, nimic, si astia sunt ocupati. asta e, mai incerc...
    pana acum ceva timp nici nu-mi imaginam in ce ma bag dar tre sa iasa bine in cele din urma, trebuie sa transpiram putin pana sa obtinem ce vrem. cel mai greu mi se pare sa fiu departe de "locul faptei"

pupici!!!

Inregistrat
    03.09.2008

Citat Postat de crinutz Vezi mesajul
    ferice de tine, macar ai scapat de o grija

hmmm, nimic, si astia sunt ocupati. asta e, mai incerc...
    pana acum ceva timp nici nu-mi imaginam in ce ma bag dar tre sa iasa bine in cele din urma, trebuie sa transpiram putin pana sa obtinem ce vrem. cel mai greu mi se pare sa fiu departe de "locul faptei"

pupici!!!
    IMI PARE FOARTE RAU crinutz ca formatia este ocupata.Las ca pana la urma tot vei gasiSucces! Am si eu aceeasi problema departe de locul faptei

Pagina 1 din 47 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us